שלטים
יצרן שלטים
שלטים מזכוכית
אותיות בנויות
שילוט פנים
שילוט חוץ
שלטי הכוונה
שלטים עבודות
שלטים
לוגו TOP SEEDS קבלה שלט הכוונה מזכוכית ללובי בנין משרדים  שילוט מזכוכית  שלט עבור appthis אותיות PVC עבור Intsight  אותיות PVC עבור SAFECHARGE אותיות פרספקס בולטות - code-oasis 

יצרן שלטים איכותי

שלטים מתחלקים לסוגי שילוט שונים: שילוט פנים שילוט חוץ שלטי בטיחות שלטי הכוונה שלטי הדרכה שלטי אזהרה, שילוט חוץ הם שלטים מחוץ למבנה בבחירת שלטי חוץ צריך לשים לב לטיב החומרים ואיכות השלטים שכן הם אמורים לשרת אותנו זמן רב.

בשנים האחרונות עם התפתחות האינטרנט ואפשרויות היבוא הרבות ניתן להזמין חומרים לשלטים מסין קוריאה הודו תאילנד ההבדלים בן חברות המייצרות חומרים לשלטים הם בסוגי הונילים עמידות חוץ רמת הדבק וצבע הוניל, וניל הוא החומר להדפסה או לחיתוך בפלוטר הוא החומר הבסיסי המשמש את יצרן השלטים בהפקת השלט לכן חשוב מאוד שהחומר הבסיסי יגיע מיצרן איכותי בעל שם עולמי עם ניסיון של שנים.

חומר איכותי מגיע מגרמניה איטליה וארה"ב, סוגי הונילים המופצים בשוק על ידי החברות הגדולות הם: אורופול , אינטרקוט , ריטרמה, זאק חומרים אלו מובילים בשוק והם החומרים האיכותיים לשילוט כמובן שניתן למצוא עוד חומרים רבים המגיעים מסין ברמה ירודה. בחירת ירצן שלטים המשתמש בחומרים איכותיים חשובה בכך שתעניק לנו שקט לאחר קבלת השלט יצרן העושה שימוש בחומרים איכותיים יכול להעניק אחריות למספר שנים על העבודה.

חומר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא רקע השלט חשוב לדרוש חומר שעומד בתנאי חוץ וכולל אחריות במידה ויצרן השלטים משתמש בדיבונד חשוב שהחומר יהיה איכותי ובציפוי ברמה גבוהה שהצבע לא ידהה כעבור שנה, דיבונד הוא חומר דו-שכבתי 2 שכבות של אלומיניום כולל שכבת פלסטיק באמצע המגיע במגוון רחב של צבעים עובי אלומיניום ורמת ציפוי הצבע הם שקובעים את איכות הדיבונד, על לוח דיבונד ממוקמות אותיות תלת מימד בנויות מפרספקס, אלומיניום, פיויסי, לאותיות אלו ניתן לשלב תאורה באמצעות לדים כמובן שרמת הלדים חשובה מאוד, שימוש בלד ברמה ירודה יקצר את חיי תאורת השלט וידרוש החלפת תאורה באותיות שבשלטים, לדים איכותיים הם לדים תוצרת סמסונג, lg, הם מעניקים אחריות למספר רב של שנים ומופצים על ידי החברות הגדולות לשיווק חומרים לשלטים.

יצרן שלטים איכותי מיהו? בשוק השלטים קיימים יצרני שלטים רבים אבל מי באמת יצרן איכותי? מי יבצע עבודה בצורה טובה יעניק אחריות שירות ומחיר הוגן? שאלה זו היא שאלה מורכבת היא מורכבת מכוון שאין בתי ספר לשילוט אין קורסים או הדרכות מקצועיות בתחום, התחום כולל בתוכו אנשי מקצוע רבים המרכיבים את תחום יצרן השלטים, גרפיקאי, רתך, חשמלאי, מסגר, מעצב, אדריכל, מהנדס קונסטרוקציה, אנשי שיווק ופרסום, קופירייטרים.

ייצור שלטים נעשה במספר רב של שלבים תוך מעבר בין המקצועות השונים, מכירת השלט על ידי איש מכירות, תכנון השלט על ידי אדריכל או גרפיקאי + קופירייטר תלוי בגודל השילוט, ייצור השלטים על ידי גרפיקאים, רתכים, חשמלאים, והתקנת השלטים בשטח.

אז כיצד בכל זאת ניתן לבחור יצרן שלטים איכותי? בחירת יצרן שלטים איכותי תעשה במספר שלבים ראשית עדיף לשאול ולקבל חוות דעת מספקים בתחום המכירים את יצרני השלטים שעושים שימוש בחומרים איכותיים, ניתן לקבל חוות דעת על מספר השנים שהם קיימים ורמת מקצועיותם. שנית לאחר קבלת שמות יצרני שלטים ניתן ליצור עימם קשר ולקבל לקוחות ממליצים שבוצעו עבורם עבודות שילוט לבדוק איתם על שביעות רצונם מהשירות האיכות והיענות.

בנוסף ניתן להגיע למפעל ייצור השלטים ולהתרשם מתהליכי העבודה השונים לקבל רעיונות והסברים על השלט המבוקש.

רצוי לקבל הצעת מחיר לשלטים שאנו רוצים לרכוש ההצעה צריכה להיות מפורטת כולל מרכיבי השלט
מפרט טכני שניתן יהיה להשוות בן ייצרני שלטים שונים עובי חומר גובה אותיות כמות הלדים
מה כוללת האחריות ולכמה זמן היא ניתנת

יש לקחת בחשבון את מיקום יצרן השלטים מיקום מרוחק מהעסק המעוניין לרכוש שלטים
יגרום לבעיות בזמן קבלת שירות
מרכיב נוסף וחשוב אופן התשלום על השלטים מי מעניק לנו את האשראי הטוב ביותר ומחיר הוגן
לאחר שהקפדנו על כל התהליכים לבחירת יצרן שלטים מקצועי נוכל לקבל שלט איכותי עמיד לשנים
במידה ואתם מחפשים יצרן שלטים מקצועי פנו אלינו פלומבה שלטים ואנו נעניק לכם שירות מקצועי איכותי ומחיר הוגן

קיבלתם שירות רע רוצים להתייעץ עימנו צרו עימנו קשר בטלפון שמופיע באתר או פנו דרך דף צור קשר

פורום שלטים   חומרים לשלטים   חדשות שלטים   מאמרים